Mattel My Garden postieľka 2v1

TOP 20 v kategórii Postieľky pre bábiky

Mattel My Garden postieľka 2v1

Tento herný set My Garden Baby™ Kúpanie a spinkanie je set 2 v 1, ktorý vám zaistí kúzelné kúpanie a spinkanie! Najprv naplňte vaničku vodou! Potom umyte My Garden Baby™...
Garantovaný nákup z 4kids

Na sklade • 1 variant3,99 €42 neoverených recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v 4kids

• Super obsah, bez poškodenia

Produkt nemá žiadne parametre.

Najprv naplňte vaničku vodou! Potom umyte My Garden Baby™ (predáva sa samostatne) dočista mydlom, zatiaľ čo sa bude cákať so svojim gumovým vtáčatkom a hračkami do kúpeľa, ktoré menia farbu. Po dokončení kúpeľa bábätko osušte uterákom. Vyprázdnite vaňu, zaklapnite držadlo a zaveste hračky na spanie. Uložte My Garden Baby™ do postieľky s vankúšikom a príjemnou dekou, aby mohlo krásne zaspávať a mať sladké sny!

Bábika nie je súčasťou balenia.

Funguje pre väčšinu 30 cm bábik My Garden Baby™.

Rozmer balenia cca 48 x 33,5 x 11 cm.

Vek: 3+

Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 4 834 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v 4kids